Nie wiesz którego Dj'a wybrać na swoje wesele?

DJ  Tommek

DJ Tommek

507636876

Prowadzenie imprezy: Wesele, Imprezy okolicznościowe, Imprezy firmowe

Usługi dodatkowe:

Repertuar: Disco, Pop, Dance, Polskie

Region działania: Łomża

WWW: www.djtommek.pl

O mnie

Od początku mojej działalności artystycznej, wiedziałem, że jako wodzirej sprawdzę się doskonale. Wszystkie imprezy firmowe, chwile, kiedy wcielałem się w takie role, jak np. Dj na ślub udowadniały mi, że przynoszę ludziom wiele radości i mogę w profesjonalny sposób jeszcze wesprzeć ich w stworzeniu niezapomnianej uroczystości. Jeżeli więc potrzebny będzie Dj, chrzciny ukochanego maleństwa już tuż, tuż lub niezbędny będzie zespół muzyczny? Wystarczy przedstawić mi swój pomysł na zespół weselny, a ja zajmę się szczegółami. Moją rolą jest przede wszystkim przygotowanie oprawy muzycznej pod kątem wielu wydarzeń rozrywkowych, uroczystości rodzinnych oraz oczywiście – przyjęć weselnych! To, co serwuje uczestnikom zabawy, to przede wszystkim dobra muzyka. Na mojej liście można znaleźć zarówno perły muzyczne z lat 60- tych, jak również współczesne hity, przy których parkiet zapełnia się osobami w każdym wieku! Dj Białystok, Dj Łomża, Dj Kolno, Dj Bielsk Podlaski: to właśnie ja! Chętnie dojadę do wybranego przez Państwa miejsca, żeby uświetnić tak ważny przecież dzień.
Sprzęt nagłaśniający, oświetlenie – to wszystko leży w mojej kwestii, jednak moją najważniejszą cechą jest elastyczne podejście do tak specyficznego zajęcia, jakim jest wspieranie weselnych, i nie tylko, przyjęć.
W swojej ofercie co mnie wyróżnia spośród innych posiadam także akordeon, który towarzyszy nam podczas całego wesela zaczynając od wyjazdu od Pana młodego i Pani młodej następnie na sali podczas biesiady weselnej aż do końca wesela.
Przede wszystkim, dopasujemy wspólnie z Panią i Panem Młodym repertuar tak, aby każdy z gości świetnie się bawił. Profesjonalny Dj na wesele, za którego bez zbędnej kokieterii się uważam, przedstawi optymalną listę hitów, które doskonale wpiszą się w charakter przyjęcia. Wybierzemy odpowiednie zabawy oczepinowe i zaangażuję w nie gości z humorem i lekkością. Razem ze mną na przyjęcie przybywa doskonały nastrój, klimat świetnej zabawy do białego rana oraz wiele uśmiechu, którym zarażam nawet skrajnych pesymistów. Przyjęcie, które zostało oddane w moje ręce nie tylko będzie wspaniale i długo wspominane przez gości, ale również zapisze się w ich wspomnieniach jako doskonała, wszechogarniająca ich radość i zabawa. Jeżeli zażyczą sobie Państwo saksofonu, sprostam Państwa wymaganiom, możemy na Państwa przyjęciu zagrać, jako zespół weselny, a jeżeli będzie taka potrzeba, chętnie pomuzykuję biesiadnie na żywo, używając wdzięcznego akordeonu, ku uciesze zebranych gości. Doświadczenie, profesjonalizm to cechy, które są niezbędne w moim zawodzie, ale tak naprawdę liczy się miłość do doskonałej zabawy, a tej nie brakuje mi w żadnym dniu w roku. Dlatego właśnie, tak doskonale czują się goście, dla których mogę być wodzirejem. 

Galeria

Filmy