Nie wiesz którego Dj'a wybrać na swoje wesele?

Dj Marcin M

Dj Marcin M

504576543

Prowadzenie imprezy: Wesela, dyskoteki, studniówki, festyny, półmetki, bankiety

Usługi dodatkowe:

Repertuar: Pop, Disco, Polskie

Region działania: Gdańsk, Gdynia, Sopot

WWW: www.djmarcinm.pl/pl/

O mnie

Obsługa muzyczna, sceniczna i konferansjerska każdej imprezy: śluby, wesela, jubileusze, urodziny, eventy reklamowe, integracyjne i firmowe.
Kompleksowa organizacja ślubów i wesel – konsulting ślubny. Zapraszam do kontaktu!
Dj Marcin M, w zasadzie Marcin Młodzikowski – swoją przygodę z muzyką rozpocząłem jako kilkulatek ucząc się gry na różnych instrumentach – niestety z marnym skutkiem… Na szczęście o wiele lepiej sprawdzam się w dobieraniu utworów podczas wszelkiego rodzaju imprez 🙂

Oczywiście dobra muzyka to nie wszystko dlatego oprócz samego grania zachęcam gości do zabawy, przeprowadzam konkursy, biesiaduję i robię wszystko aby impreza była udana!

UWAGA:
Większość Waszych imprez realizujemy w dwuosobowym składzie, dzięku temu mogę bardziej skupić się na Was i Waszych Gościach – więcej informacji na mojej stronie.

Od kilku lat zajmuję się także profesjonalnym konsultingiem ślubym oraz organizacją większych eventów. Pomysłów na uświetnienie każej imprezy jest więcej niż miejsca na tekst w tej kolumnie więc najlepiej spotkamy się i przy dobrej kawie ustalimy plan TWOJEJ IMPREZY!

Główne obszary mojego działania:

Śluby i Wesela – Oprawa muzyczna, sceniczna, konferansjerska Twojego Ślubu i Wesela. 100% zaangażowani od przywitania i pierwszych toastów aż do białego rana!

Inne Imprezy – Obsługa muzyczna wszelkiego rodzaju imprez: urodziny, rocznice, jubileusze, memoriały, pikniki, festyny, bale, studniówki, eventy, imprezy integracyjne itd.

Konsultant Ślubny – Zaplanujmy razem najpiękniejszy dzień życia – od wyboru sali aż do figurek na torcie! Pełen profesjonalizm także podczas ceremonii wielokulturowych.

Imprezy Integracyjne – Integracja, szkolenia i rozrywka na najwyższym poziomie. Scenariusze i imprezy tematyczne na każdą okazję, także z solidną dawką adrenaliny.

Serdecznie zapraszam do nawiązania kontaktu, a wszystkich dla których miałem już przyjemność i zaszczyt grać poproszę o pozostawienie oceny i kilku słów komentarza!

Dj Marcin M

Galeria

Filmy