Nie wiesz którego Dj'a wybrać na swoje wesele?

DJ Krzysztof Czarnowski

DJ Krzysztof Czarnowski

503721813

Prowadzenie imprezy: Wesele, Imprezy Firmowe, Imprezy okolicznościowe

Usługi dodatkowe:

Repertuar: Pop, Disco, Polskie

Region działania: Reda, Rumia

WWW: www.fabrykadobrejzabawy.pl

O mnie

Witam Serdecznie,
nazywam się Krzysztof Czarnowski i zapraszam Ciebie do świata mojej pasji, którą pragnę dzielić się z innymi. Zajmuję się muzyką, a dokładniej całą oprawą muzyczną różnych imprez okolicznościowych oraz wesel.
Jako DJ, a w przypadku wesel DJ Wodzirej na wesele w jednej osobie gram muzykę odpowiednią do upodobań gości. Wieloletnie doświadczenie pozwala mi na stworzenie takiego klimatu aby każdy gość czuł się wyjątkowy i miał zaspokojone gusta muzyczne.
Dj na wesele jak i dj wodzirej na wesele jest to osoba, która potrafi umiejętnie porwać ludzi do tańca, niekoniecznie za wszelką cenę, ale jest tutaj bardzo ważna komunikacja między wodzirejem, a gośćmi bawiącymi się na weselu. Dlatego jestem otwarty na wszelkie propozycje i z chęcią realizuję pomysły członków zabawy, dzięki czemu czy to wesele, impreza firmowa bądź inna impreza pozbawiona jest sztywnych ram, a każdy z gości może aktywnie w niej uczestniczyć. Bo tak naprawdę każda impreza jest inna, na każdej bawią się inni goście, którzy mają różne wymagania muzyczne. Nie można zapomnieć o tym, że sam organizator imprezy często ma swój pomysł bądź mały scenariusz imprezy mówiący o tym jak dj wodzirej czy też dj konferansjer miałby ją poprowadzić.

Galeria

Filmy